Paieška

Balkono stiklinimo sistema

 
 
Siūlome du balkonų stiklinimo būdus:

Aliuminio balkonai – stumdomos varčios
Plastikiniai balkonai – varstomos varčios


Aliuminio profilių balkonų stiklinimo sistema Sapa 1074 SX
Aliuminio balkonams naudojama labai lengva ir ilgaamžė stumdomų varčių aliuminio stiklo konstrukcija SAPA.
Nauja aliuminio profilių langų sistema su žemu šilumos perdavimo koeficientu, kuri atitinka naujausius energijos taupymo reikalavimus. 1074 SX langų sistema efektyviai sulaiko šilumą. 1200×1200 mm langų šilumos perdavimo koeficientas gali būti sumažintas iki 0.9W/m²K.
Garso izoliacija iki 43 dB. Šių langų didžiausi privalumai yra minimalios eksploatavimo išlaidos ir geras vidaus patalpų komfortas.
Šios langų sistemos ypatingos tuo, kad jose naudojamos TPS termoizoliacinės juostelės, kurios užtikrina išskirtines termoizoliacines savybes.
Langų sistema gali būti pritaikyta įvairiems projektams, pridedant tokias savybes kaip apsauga nuo saulės, saugumas, garso izoliacija, energijos taupymas, priešįsilaužiminė apsauga (2 klasė) arba savarankiško valdymo savybės.

 

Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis

Plastikiniai balkonai - tai šiltas stiklinimo būdas, kuris praplečia galimybių ribas, nes apšiltinus sienas, lubas ir grindis, patalpą galima naudoti komfortiškam gyvenimui, bet kuriuo metų laiku Jūs gaunate papildomą plotą patogiam gyvenimui žiemą. Toks balkonų stiklinimas akivaizdžiai sumažina išlaidas šildymui žiemos metu.
Savo klientams siūlome plastikinių balkonų stiklinimą tik iš kokybiškų, patikimų ir tvirtų profilių . Tai garantuoja aukštą plastikinio balkono kokybę, ilgaamžiškumą ir sklandų naudojimą. Šiluminės varžos rodikliai atitinka aukščiausius reikalavimus, įstiklintoje patalpoje išlieka daugiau šilumos. Tvirtumą tokiems įstiklinimams suteikia tvirtos pilno kontūro plieninės armavimo konstrukcijos. O mūsų profesionalūs meistrai naudodami kokybiškas ir patikimas medžiagas kokybiškai atliks visus montavimo darbus.

Susisiekite:
Tel. +370 676 33300
El.p. info@langista.lt
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti